Naše činnosti

Kariéra

V současné chvíli obsazujeme tyto pracovní pozice:

Senior administrátor / konzultant

Náplň práce:

Starost o klíčové zákazníky
Správa serverů a sítí
Technická podpora uživatelů a administrátorů
Instalace a konfigurace serverových systémů a uživatelských programů
Řešení závad, poruch a problémů a návrhy jejich předcházení
Poradenství a konzultace
Školení a podpora administrátorů
Samostatné projekty

Požadujeme:

Výborná znalost serverových OS a programů
Znalost administrace SQL a mailových serverů
Znalosti správy virtualizačních technologii
Znalosti fungování a konfigurace síťových prvků
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup
Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
Schopnost zpracovat projekt od návrhu po realizaci

Vzdělání: SŠ/VŠ

Jazykové znalosti: angličtina

Řidičský průkaz: B, aktivní řidič

Výhodou:

Dobrá znalost HW
Orientace v nových technologiích
Zkušenosti s EZS a kamerovými systémy
Zkušenost s telefonními ústřednami
Vyhláška 50

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou a samostatnou práci v mladém kolektivu menší společnosti na hlavní pracovní poměr
Práci s moderními technologiemi, účast na zajímavých projektech
Firemní benefity

Nástup ihned