Naše činnosti

Reference od zákazníků

Auto Jarov - prodejce automobilů

Po výběrovém řízení a posouzení všech variant jsme zvolili společnost ITTechnik. Ta nám zpracovala a představila vizi dalšího rozvoje naší společnosti v IT oblasti. Spolupráci jsme začali na menších projektech a později společnost ITTechnik převzala dohled nad naším IT ve spolupráci s našimi zaměstnanci.

Josef Fojtík, obchodní ředitel

 

Elektromechanika Úvaly

Naše IT fungovalo řadu let pod dohledem jednoho zaměstnance. Oslovila nás firma ITTechnik a navrhla nám Outsourcing IT. Zprvu jsme byli nejistí a zvažovali tuto variantu, chtěli jsme však našemu zaměstnanci ubrat trochu práce. Správa PC a řešení požadavků uživatelů zůstala na našem zaměstnanci, péče o servery a jejich monitoring přešla pod ITTechnik. Po překlenovacím období odešel náš zaměstnanec do plánovaného důchodu a ITTechnik převzal naše IT kompletně.
Jsme spokojeni s touto dlouhodobou spoluprací, která nám plně vyhovuje a navíc nám šetří nemalé finanční prostředky.

Ing. Břetislav Ošťádal, majitel

 

Safesport

Jistě to všichni znáte: když se to nejméně hodí, zradí vás technika. Můj pracovní počítač přestal fungovat v tu nejhorší chvílli. Rozhodl jsem se, že už nechci zbytečně ztrácet čas řešením podobných problémů a vyhledal jsem si nejbližší pomoc. Svůj PC jsem odnesl do ITTechnik. Okamžitě se mne ujal technik a začal problém řešit. Odcházel jsem spokojen s jeho přístupem a znalostmi. Když mne pak oslovila jejich obchodnice, byl jsem rád za nabídku ušitou mé firmě přímo na míru. Od těch dob spolupráce funguje podle mých představ. Mohu se plně věnovat své práci a starost o IT nechávám na odborníky.

Ing. Jiří Kubálek, majitel