Naše činnosti

Lidé

Dalibor

Majitel společnosti, finanční ředitel

Specialista na cloudové řešení

Ve firmě se starám o privat cloud a současně jsem i finančním ředitelem.

Dalibor je majitel a zároveň naše nejbystřejší hlava. Bez jeho důsledného vedení by se nám penízky rozkutálely - stará se nám totiž i o finance. Jeho nejdůležitějším posláním je udržovat naše nejsložitější systémy ve stále dobré a časem i lepší kondici.

 

Petra

Obchodní ředitelka

Mým úkolem je aktivní hledání nových zákazníků a mám na starost péči o stávající zákazníky.

Petra je naše obchodní ředitelka. Je tím příjemnějším, s kým se můžete v naší společnosti setkat. Málokdy ji potkáte se špatnou náladou a proto s ní naši zákazníci vyhledávají kontakt. Ráda vymýšlí nové věci tak, aby dokázala všem vyjít vstříc.

 

Alena

Asistentka společnosti

Řeším ve společnosti veškeré provozní záležitosti.

Alena je asistentka. Je to naše pravá ruka. Vždy je ochotna každému pomoci a umí zařídit věci, o kterých se nám ani nezdá.

 

Lukáš

Administrátor, konzultant

Správa sítě a údržba serverů, to je moje práce.

Lukáš je náš administrátor. Jeví se jako tichý a plachý tvor. Zdání však klame. Nenamluví toho moc, ale když se to povede, stojí to za to. Zákazníci ho mají rádi pro jeho upřímnost a osobní přístup. Má moc rád jablka.

 

Martin

Administrátor, konzultant

Mám rád pořádek a řád, vše musí fungovat tak jak má.

Martin je náš administrátor. Po delší době se k nám vrátil a my ho máme rádi pro jeho pečlivost a komunikativnost. Nikdy se s Vámi nerozloučí, dokud alespoň dvakrát neřekne: "A ještě poslední věc..."

 

Michal

Administrátor, konzultant

Mám rád IT, muziku, vaření a paření.

Michal je náš administrátor. Nezkazí žádnou zábavu a ještě k tomu výborně vaří. Jako DJ rozjede každou párty, nuda s ním rozhodně není. Má i spoustu dalších koníčků.

 

Jiří

Web master, konzultant

Poradím, pomůžu, naprogramuju takřka cokoliv.

Jirku zastihnout a dovolat se mu, je sice těžký úkol, ale je to machr a profík. Dokáže nemožné, i když to občas trošku trvá. Počkat se však vždycky vyplatí. Je to náš externista, se kterým spolupracujeme hezkou řádku let.

 

Sukehiro

Technická podpora

Komunikace s lidmi? Pro tu jsem se narodil.

Suky je náš helpdeskář. Svoji práci bere vážně a zodpovědně. Pokud máte rádi počítačové hry, jste naladěni na stejné vlně. Většinou je ten první, kdo Vám zvedne telefon. Je vždy ochoten Vám pomoci a poradit. Když přijdete k nám, bude ten první, kterého potkáte.

 

Lukáš 2

Technická podpora

Nemám rád stereotyp, zapeklité úkoly a různorodá práce - to mě baví.

Lukáš je náš druhý helpdeskář. Svoji práci bere vážně a zodpovědně. Na lince si s Vámi dokáže hodiny povídat. Rád a ochotně Vám poradí.

 

Sváťa

Ředitel divize Loxone

Práce a rodina jsou můj koníček.

Své práci rozumí a baví ho. Je to profesionál a rád se učí novým věcem. Naplánuje a poradí Vám s domácí automatizací. Schůzku s ním Vám rádi domluvíme i v našem showroomu.

 

Martin

Loxone specialista

Když můžu, pomůžu.

Martin je náš specialista na inteligentní instalace. Potkáte ho hlavně na stavbách a při instalacích u zákazníků.

 

Pavel

Elektrikář

Nemluvím, makám. (pozn. občas teda i trošku mluví)

Pavel je náš velmi šikovný a ochotný elektrikář. Je zodpovědný a nezkazí žádnou legraci. Jeho červené montérky jsou nepřehlédnutelné.

 

Radek

Elektrikář

Práci beru jeho výzvu, nebojím se ničeho.

Radka potkáte hlavně na stavbách, v kanceláři se moc nezdržuje. Budí dojem samotáře, ale rád si popovídá.