Naše činnosti

Lidé

Dalibor

Majitel společnosti, finanční ředitel

Specialista na cloudové řešení

Ve firmě se starám o privat cloud a současně jsem i finančním ředitelem.

Dalibor je majitel a zároveň naše nejbystřejší hlava. Bez jeho důsledného vedení by se nám penízky rozkutálely - stará se nám totiž i o finance. Jeho nejdůležitějším posláním je udržovat naše nejsložitější systémy ve stále dobré a časem i lepší kondici.

 

Petra

Obchodní ředitelka

Mým úkolem je aktivní hledání nových zákazníků a mám na starost péči o stávající zákazníky.

Petra je naše obchodní ředitelka. Je tím příjemnějším, s kým se můžete v naší společnosti setkat. Málokdy ji potkáte se špatnou náladou a proto s ní naši zákazníci vyhledávají kontakt. Ráda vymýšlí nové věci tak, aby dokázala všem vyjít vstříc.

 

Alena

Asistentka společnosti

Řeším ve společnosti veškeré provozní záležitosti.

Alena je asistentka. Je to naše pravá ruka. Vždy je ochotna každému pomoci a umí zařídit věci, o kterých se nám ani nezdá. 

 

Lukáš

Administrátor, konzultant

Správa sítě a údržba serverů, to je moje práce.

Lukáš je náš administrátor. Jeví se jako tichý a plachý tvor. Zdání však klame. Nenamluví toho moc, ale když se to povede, stojí to za to. Zákazníci ho mají rádi pro jeho upřímnost a osobní přístup.

 

Lukáš

Administrátor, konzultant

Moje zaměstnání je mým koníčkem, dobře odvedená práce je pro mne největší odměnou.

Lukáš je náš administrátor. U zákazníků je oblíbený hlavně kvůli své pečlivosti. Problémy pro něho nejsou překážkou, ale výzvou. Má moc rád jablka.

 

Vašek

Administrátor, konzultant

Starám se o to, aby vše fungovalo tak jak má.

Vašek je náš administrátor. Je oblíbený nejen u zákazníků, ale i v našem kolektivu. Je to náš specialista na jablíčka.

 

Honza

Administrátor, konzultant

IT je můj koníček.

Honza je náš nejmladší administrátor. Své práci rozumí a baví ho. Rád se učí novým věcem. Svůj volný čas tráví převážně hraním her. V ITT má i svoje dvojče, uhodnete které?

 

Petr

Technická podpora

Jsem ten první, ke komu se dovoláte. Rád Vám po telefonu poradím nebo vzdáleně pomohu.

Petr je náš helpdeskář. Většinou je ten první, kdo Vám zvedne telefon. Je vždy ochoten Vám pomoci a poradit. Když přijdete k nám, bude ten první, kterého potkáte. Má rád vlaky, hlavně parní.

 

Hanka

Technická podpora

Víte, že i holky mohou být "ajťačky"?

Hanka je naše mladá kolegyňka, kterou velmi často uslyšíte na help lince. Je zodpovědná, má ráda zvířata, hlavně kočky. Občas se s ní potkáte i u našich zákazníků.

 

Milan

Loxone specialista

Plánování, instalace a programování - to mě baví.

Milan je náš projektant a specialista na instalace chytrých domů a domácností. Ve firmě ho skoro nepotkáte, je stále někde po stavbách. Rád si s Vámi ale domluví schůzku v našem showroomu, kde Vám ukáže spoustu vychytávek.